BCAA Amino Megastrong

BCAA Amino Megastrong Nutrend 1000 – антикатаболічна спортивна добавка – незамінні амінокислоти BCAA, доповнені вітаміном В6 і натрієм. Це лейцин, ізолейцин і валін в рідкій формі, у якої найбільш висока швидкість засвоєння (10-15 хвилин) – порцію препарату можна випивати навіть під час тривалого тренування для додаткової енергії.

BCAA Amino Megastrong є по-справжньому універсальною добавкою, оскільки забезпечує повноцінне відновлення і насичує м’язи поживними речовинами. А це актуально на будь-якому тренувальному періоді для спортсменів-силовиків, адже прогрес безпосередньо залежить від регенерації, а після – від поставки в м’язову тканину «будівельного матеріалу». Таким чином, BCAA надають допомогу при наборі сухої м’язової маси, позбавленні від зайвих жирових відкладень, а також покращують силові і швидкісно-силові характеристики.

Дія BCAA Amino Megastrong

  • Забезпечує максимальне відновлення в період відпочинку між тренуваннями
  • Дає додаткову енергію при тривалому тренувальному процесі
  • Прискорює нарощування сухої мускулатури
  • Усуває катаболічні процеси на тлі активації анаболічних
  • Підтримує обсяги і силу мускулатури на низькокалорійній дієті (коли мета – позбутися від жиру)
  • Зводить до мінімуму неприємні відчуття в м’язах під кінець тренінгу (біль і втому)
  • Поліпшує загальне самопочуття в повсякденному житті – менше млявості і апатії, підвищена бадьорість

Зі звичайної їжі практично неможливо отримувати достатню кількість BCAA, але самі вони організмом не синтезуються – тому треба налагодити їх приплив ззовні за допомогою «БЦАА Аміно Мегастронг» від Нутренд. Добавка дає своєчасне підживлення цими незамінними амінокислотами, і, як результат, підвищується витривалість і продуктивність на тренуванні. А в період відновлення м’язова тканина регенерує значно швидше, до того ж, зростання і зміцнення м’язів прискорюється. Постійний підвищений рівень BCAA в організмі також допомагає підтримувати м’язову масу, одночасно спалюючи жирові відкладення і підшкірний жир – м’язи стають більш рельєфними, а фігура – більш підтягнутою і атлетичною.

Упаковка містіть 375 порцій.

Рекомендації щодо застосування BCAA Amino Megastrong Nutrend

Разова порція – це 40 мл продукту, розмішані в спортивному коктейлі або звичайній воді (приблизно одна склянка). Випивайте за 30-40 хвилин до початку тренування і відразу по закінченню. У дні відпочинку – вранці і ввечері по порції.

Джерело: http://zvezda4.in.ua/news/article/nw_id-970,Obzor-Amino-ST-5300-BioTech-USA.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *